Oferta Cennik Facebook Metoda Test online Rekomendacje Kontakt

Sprawdź na jakim jesteś poziomie!

Rozwiąż test online

Nauczamy już od 1998r!

Zobacz opinie naszych klientów

Zobacz co u nas słychać!

Dołącz do fanów na Facebooku!

Nasza oferta obejmuje:

Angielski dla dzieci

Zajęcia językowe dla dzieci są oparte na metodzie komunikacyjnej. Wykorzystujemy podręczniki najlepszych wydawnictw językowych. Dzieci poznają język angielski przez zabawę, gry językowe, filmy w języku angielskim oraz formy konkursów. Niewielka ilość osób w grupie (maksymalnie 6 osób) zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do każdego uczącego się dziecka. Profesjonalni lektorzy posiadający doświadczenie w nauczaniu dzieci zapewniają stałą kontrolę nad rozwojem umiejętności językowych dzieci. Rodzice są informowani w formie raportów opisowych o postępach swoich dzieci w nauce języka.

Kursy egzaminacyjne

Przygotowanie do egzaminu FCE w English Studio obejmuje kurs Pre-FCE który ma na celu wprowadzenie i utrwalenie umiejętności językowych typowych dla egzaminu FCE. Kurs Pre-FCE trwa jeden rok lub dwa lata. Następnie ostatni rok uczniowie poświęcają na intensywnie ćwiczenia polegające na rozwiązywaniu testów egzaminacyjnych i doskonaleniu umiejętności, które wymagają poprawy tak aby w pełni sprostać wymaganiom egzaminacyjnym. Większość naszych uczniów przystępuje do egzaminów FCE w wieku 15-16 lat.

Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego
- poziom podstawowy i rozszerzony

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego ucznia, uwzględniamy indywidualne tempo przyswajania wiedzy i nabywania umiejętności językowych. Uczymy poprawnego formułowania wypowiedzi ustnej i pisemnej. Starannie dobieramy materiały i metody nauczania tak aby optymalnie ułatwić przygotowującym się do matury proces uczenia się. Zapewniamy systematyczne utrwalanie wiedzy poprzez częste powtórki materiału i przeprowadzanie egzaminów próbnych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego egzaminatora OKE.

Indywidualne i grupowe szkolenia Business English

Indywidualne ( one-to-one) i grupowe szkolenia w zakresie Business English adresujemy do osób, które posiadają minimum elementarny poziom znajomości języka (poziom A2). Kształtowanie najczęściej wykorzystywanych w praktyce biznesowej umiejętności takich jak telephoning, emailing, presentations, negotiations, wymaga posiadania pewnego zasobu słownictwa potrzebnego do rozwijania kompetencji językowej. Program zajęć w English Studio dopasowujemy do indywidualnych potrzeb uczestników. Przed rozpoczęciem szkolenia przy pomocy odpowiedniej ankiety i rozmowy lektor przeprowadza analizę zakresu potrzeb językowych wśród uczestników kursu. Następnie opracowuje program szkolenia, gdzie ujęte są tematy z zakresu biznesu i umiejętności językowe jakie trzeba doskonalić.