Oferta Cennik Facebook Metoda Test online Rekomendacje Kontakt

Sprawdź na jakim jesteś poziomie!

Rozwiąż test online

Nauczamy już od 1998r!

Zobacz opinie naszych klientów

Zobacz co u nas słychać!

Dołącz do fanów na Facebooku!

“Uczymy się razem z córką: ja mam lekcje indywidualne, córka w grupie kilku nastolatków. Bardzo miła atmosfera podczas lekcji, metody i środki nauczania są dostosowane do potrzeb ucznia, systematyczność, stała kontrola postępów. Ja przestałam się "bać" mówić po angielsku, a córka ma coraz większą motywację do nauki i z dumą prezentuje otoczeniu swoje osiągnięcia. Ceny przystępne, wiele różnorodnych materiałów pomocnych w nauce.”
Beata

“Jako pracownik Z F Polpharma otrzymałem dofinansowanie z zakładu pracy na naukę. Zrobiłem rozeznanie wśród szkół językowych. Porównałem lekcje próbne i proponowane ceny. Wybrałem englishstudio. Po dwóch latach nauki w tej szkole rozmawiam swobodnie po angielsku. Bardzo polecam. ”
pbfast

Dzięki nauce w English Studio dzisiaj posługuję się językiem angielskim bez żadnego stresu czy też obaw, że mówię coś źle. Wysoki poziom nauczania oraz przyjaźni nauczyciele sprawią, że każdy nauczy się mówić po angielsku. Jeszcze raz gorąco polecam!
Małgorzata

Bardzo miła atmosfera. Jeśli będzie możliwość kontynuacji nauki (w zależności od tego czy grupa sie zawiąże) z pewnością wrócę do tej szkoły.!
Marek

Sympatyczna atmosfera, zero stresu. Można przesunąć termin zajęć w razie konieczności. Lektor kompetentny, prowadzący lekcje w niestandardowy sposób. Dzięki niemu w końcu odważyłem się mówić po angielsku i sprawia mi to frajdę :) Polecam.
Tomek